foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Kurs KPP - nowi Strażacy - Ratownicy w OSP

W dniach 1-10 kwietnia 2016 roku odbył się kurs KPP organizowany przez Gminę Jerzmanowice-Przeginia. Na szkolenie zgłoszono 3 strażaków z naszej OSP, którzy z wynikiem pozytywnym zakończyli zajęcia oraz otrzymali tytuł Ratownik. Dodatkowo strażacy-ratownicy, którym kończył się termin ważności uprawnień, podeszli do egzaminu tzw. recertyfikacji, a odnowienie uprawnień okazało się formalnością. Serdecznie gratulujemy!

O kursie w Dzienniku Polskim.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form