foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Kolizja drogowa na DK94 w Jerzmanowicach - 02/02/2017

Dzisiaj, 2 lutego po godzinie 8 rano zostaliśmy zadysponowani przez SKKM do kolizji drogowej pługopiaskarki z samochodem dostawczym na DK94 w Jerzmanowicach (na wysokości zjazdu Sąspów - Poręba). Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że kierujący opuścili pojazdy o własnych siłach i nie wymagali pomocy medycznej. Zadania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w samochodzie dostawczym oraz prowadzeniu ruchu wahadłowego na DK 94 do czasu usunięcia z pasa jezdni pługopiaskarki. Działania trawły ponad godzinę.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form