foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Silny wiatr przyczyną dwóch interwencji - 24/02/2017

24 lutego 2017 roku, niekorzystne warunki atmosferyczne - silny wiatr, były przyczyną podjęcia interwencji przez naszą jednostkę. Po godz. 9 rano SKKM Kraków przekazało zgłoszenie o powalonym drzewie na ul. Jana Pawła II w Jerzmanowicach. Na miejscu, po zabezpieczeniu terenu działań sprawiono drabinę przystawną i odcięto zwisający konar, który złożono na poboczu jezdni usuwając zagrożenie. Następnie o godz. 13:29 - drugie zgłoszenie brzmiało: Przeginia - zerwany dach. Na miejscu okazało się że porywisty wiatr naruszył połać dachu na budynku gospodarczym. Po zabezpieczeniu miejsca działań, sprawiono drabinę przystawną i zabezpieczono oderwany arkusz przytwierdzając go do konstrukcji dachu, po czym pouczono właściciela o dalszym postępowaniu. Na tym działania zakończono.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form