foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Awaria oświetlenia samochodu przyczyną kolizji - 06/03/2017

W wyniku awarii oświetlenia samochodu, kierująca na łuku drogi tracąc orientację wjechała do rowu w miejscowości Sąspów. SKKM Kraków zaalarmowało okoliczne jednostki OSP. Po przybyciu na miejsce, Zastęp GBARt 2/20 zastał kierującą obok samochodu, który opuściła o własnych siłach i nie wymagała pomocy KPP. Teren działań został zabezpieczony, oświetlony, wprowadzono na czas działań ruch wahadłowy. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez patrol Policji z WRD, samochód został odholowany przez Pomoc Drogową. Zagrożenie zostało zlikwidowane po około 2 godzinach. Na miejscu działały łącznie 4 zastępy.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form