foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Pożar stodoły w Woli Kalinowskiej - 06/03/2017

O godz. 21:25 SKKM Kraków zaalarmowało o pożarze stodoły na ul. Jurajskiej w Woli Kalinowskiej. Po przybyciu na miejsce, Zastęp GBARt 2/20 zastał rozwinięty pożar drewnianej stodoły. Wraz z pozostałymi jednostkami OSP i PSP przystąpiono do działań. Na miejsce przybył Oficer Operacyjny KM PSP w Krakowie. Do zadań Zastępu GBARt 2/20 należało oświetlenie terenu działań, rozwinięcie linii i podanie jednego prądu wody w natarciu. Z uwagi na duże zadymienie w początkowej fazie akcji, jedna rota pracowała w AOUO. Pożar ugaszono przed północą. Łącznie w działaniach udział wzięło 13 zastępów Straży Pożarnej.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form