foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

"Kot na drzewie..." tak brzmiało wezwanie - 14/03/2017

W dniu 14 marca 2017 r., SKKM Kraków zadysponowało naszą jednostkę do niecodziennego zgłoszenia. Zastęp GBARt 2/20 udał się na ul. Dalnica w Jerzmanowicach celem zdjęcia kota z drzewa. Zwierzak ratując się przed psami dzień wcześniej wdrapał się na sam czubek przydrożnego drzewa. Nie pomogły nawoływania właścicieli, ani wabienie smakowitymi kąskami. Po zabezpieczeniu miejsca akcji i sprawieniu drabiny ratowniczej przystawnej, ratownik wszedł na górę. Po dłuższej chwili udało się kota przywołać, pochwycić i bezpiecznie znieść na ziemię, gdzie pupil trafił w ręce właścicieli.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form