foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Ćwiczenia wewnętrzne z zakresu posługiwania się ratowniczym zestawem pneumatycznym - 18/03/2017

Korzystając z okazji, że 18 marca br. zaplanowano ćwiczenia doskonalące z pracy w AOUO, Henryk Tarcholik - Z-ca Naczelnika przeprowadził ćwiczenia z zakresu posługiwania się zestawem wysokociśnieniowych poduszek pneumatycznych, które posiadamy na wyposażeniu. Na wstępnie zaprezentował rodzaje ratowniczych zestawów pneumatycznych oraz omówił najważniejsze informacje z zakresu posługiwania się poduszkami z zachowaniem BHP. Kolejno, w praktyce każdy mógł spróbować różnych taktyk wykorzystania sprzętu przy podnoszeniu ciężarów. Dziękujemy Heniowi za poświęcony czas i dawkę przydatnych informacji.

145latkmpspkrakow