foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Nagłe pogorszenie pogody przyczyną kolizji na DK94 - 19/03/2017

W nocy z 18 na 19 marca br. nad obszarem gminy przeszła gwałtowna burza. Intensywne opady deszczu ze śniegiem oraz spadek temperatury zaskoczyły kierowców. Po godzinie 2 w nocy SKKM Kraków przekazało zgłoszenie o samochodzie ciężarowym, którego naczepa blokuje jezdnię. Na miejscu okazało się, że poruszający się samochodem ciężarowym stracił panowanie nad zestawem na śliskiej nawierzchni, co skutkowało zablokowaniem drogi krajowej. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu terenu akcji oraz wprowadzeniu ruchu wahadłowego na czas prowadzenia działań ratowniczych. Przybyła na miejsce Pomoc Drogowa usunęła blokujący jezdnię samochód ciężarowy, a ruch przywrócono. Utrudnienia na DK94 trwały około godziny.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form