foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Poszukiwanie osoby zaginionej w Jerzmanowicach - 04/04/2017

Tuż po godzinie 22:00, 4 kwietnia 2017 roku, Dyżurny SKKM w Krakowie przekazał informację o potrzebie wsparcia działań Policji w poszukiwaniu zaginionej osoby w Jerzmanowicach. Udaliśmy się dwoma Zastępami GBARt 2/20 i SLOp do punktu koncentracji (na wysokości sklepu ErbeMoto przy DK94), gdzie oczekiwaliśmy na dalsze instrukcje wraz z innymi jednostkami OSP, JRG5 i funkcjonariuszami Policji z pobliskich Komisariatów i Oddziału Prewencji. Całe zadanie koordynował Oficer Dyżurny Policji. W tym czasie trwało zbieranie informacji o osobie zaginionej. Na miejsce przybył pies policyjny, który podjął trop, jednak urwał się on tuż za posesją zaginionej. W toku dochodzenia, ustalono, że telefon poszukiwanej logował się zupełnie w innej lokalizacji, zatem po około 2 godzinach zostaliśmy odwołani i powróciliśmy do Remizy tuż po północy, a do poszukiwania zadysponowano inne siły i środki. Mamy nadzieję że innym zespołom udało się odnaleźć zaginioną.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form