foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Palma Wielkanocna 2017

Od kilku lat przygotowujemy tradycyjną "strażacką" palmę wielkanocną. Tym razem nie było inaczej. 9 kwietnia 2017 roku, palma została zaprezentowana podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Jerzmanowicach. Przygotowanie materiałów zajęły tydzień, a samo "składanie" palmy trwało około 6 godzin. Efekty można ocenić na zdjęciach lub w kościele. Ochotnicza Straż Pożarna to nie tylko "gaszenie pożarów", to również kultywowanie tradycji.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form