foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Zastęp GBARt 2/20 zabezpieczał III Ekobieg w Krakowie - 20/05/2017

3ekobieg2017Nie jesteś zadowolona/-y z jakości powietrza, którym oddychamy? Chcesz mieć realny wpływ na zdrowie swoje i swoich najbliższych? Lubisz ruch? Ekobieg „Spalam kalorie - nie odpady” to impreza właśnie dla Ciebie i Twoich dzieci!

Tak Organizatorzy zachęcali Małopolan do aktywnego wypoczynku i wzięcia udziału w 3. Ekobiegu. Od pierwszej edycji, nasza jednostka w ramach współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie udaje się na trasę biegu, dbając o bezpieczeństwo uczestników. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://ekobieg.pl/

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form