foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
biuro@ospjerzmanowice.pl
998 lub 112

Wypadek na DK94 w Przegini - 27/05/2017

27 maja 2017 roku, o godz. 11:30 SKKM Kraków zadysponowało naszą jednostkę do wypadku na DK94 w miejscowości Przeginia. Po dotarciu na miejsce Zastępu GBARt 2/20, okazało się, że w zdarzeniu wzięły udział 3 samochody osobowe oraz rejsowym bus.

Poszkodowane osoby znalazły się pod opieką Zespołów Ratownictwa Medycznego. 4 uczestników wypadku zostało przetransportowanych do szpitali, a pozostali otrzymali pomoc od Ratowników na miejscu. Na czas prowadzonych działań ratowniczych, droga krajowa była nieprzejezdna, a utrudnienia trwały przeszło 1,5 godziny.

W działaniach wzięły udział zastępy z: OSP Przeginia, OSP Jerzmanowice, OSP Czubrowice, JRG5, Oficer Operacyjny KM PSP w Krakowie oraz 4 Zespoły Ratownictwa Medycznego i Funkcjonariusze Policji z Wydziału Ruchu Drogowego w Krakowie.

145latkmpspkrakow