foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Wiosenne wypalanie traw

Pogoda sprzyjała wyjątkowo ludzkiej bezmyślności w marcu i kwietniu br. Nasza jednostka była dysponowana przeszło 30 razy do samych pożarów traw na nieużytkach w miejscowościach Sąspów, Gotkowice, Jerzmanowice, Przeginia i Czubrowice. Pomimo zakazów, apeli wiosenne wypalanie traw "ma się dobrze". Zauważalna jest tendencja spadkowa w stosunku do poprzednich lat, jednak nadal incydentów jest zdecydowanie za dużo.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form