foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Dwa zdarzenia w przeciągu godziny - 04/05/2018

W piątkowe popołudnie, przed godziną 17. doszło do kolizji na skrzyżowaniu ul. Centralnej z ul. Rajską w centrum Jerzmanowic. Na miejscu obecny był również Zespół Ratownictwa Medycznego, jednak żadna z osób nie wymagała opieki medycznej. Na szczęście w zdarzeniu "ucierpiały" jedynie pojazdy. Zaraz po zakończeniu działań ZRM udał się do drugiego w tym dniu zdarzenia, do którego również nasze OSP zostało zadysponowane o 17:30. Na DK94 w Jerzmanowicach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty, który nie miał tyle szczęścia co poprzednicy i został przetransportowany do szpitala z typowymi urazami dla tego rodzaju zdarzenia. 

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form