foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Obchody 145. lecia Krakowskiej Straży Pożarnej

145latpspkrakow2018Krakowska Straż Pożarna 9 maja br. obchodziła święto 145. lecia istnienia, nad którym patronat honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Podczas jubileuszowych obchodów połączonych z Wojewódzkimi obchodami Dnia Strażaka miało miejsce wręczenie awansów i odznaczeń.
Miło nam zakomunikować, że Nasz Naczelnik – kpt. Paweł Polak – Oficer Operacyjny KM PSP w Krakowie został odznaczony Srebrnym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa. Dekoracji dokonał Krzysztof Kozłowski – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz nadbryg. Stanisław Nowak – Małopolski Komendant Wojewódzki. Serdeczne gratulacje!!!

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form