foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Awaria wodociągu w Jerzmanowicach - wyrwa w chodniku

W środę, 2 marca, tuż przed 18 zostaliśmy zadysponowani do zabezpieczenia wyrwy w chodniku w ciągu drogi powiatowej K2129 Jerzmanowice - Szklary. Wyrwa w chodniku o głębokości ok. 1m i średnicy ok. 2m powstała na skutek awarii wodociągu. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu wyrwy przy użyciu pachołków oraz taśmy ostrzegawczej. Na miejsce przybył Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia p. Adam Piaśnik, który powiadomił Zakład Wodociągi Gminne o zdarzeniu. Po przyjeździe pracowników Zakładu działania zakończono. Na prośbę Wójta Gminy, jednostka tego samego dnia wyjechała jeszcze raz celem zmycia jezdni z błota, pozostałego po robotach związanych z zasypaniem wyrwy w chodniku. Wróciliśmy do koszar po 20.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form