foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
biuro@ospjerzmanowice.pl
998 lub 112

Kalendarz strażacki na 2015 rok

14 grudnia 2014 roku (niedziela) strażacy z OSP Jerzmanowice, zgodnie z coroczną tradycją, roznosili wszystkim mieszkańcom Jerzmanowic strażackie kalendarze z życzeniami wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2015 roku. Dzięki hojności mieszkańców oraz tegorocznych sponsorów, którym należą się podziękowania, Jednostka po raz kolejny będzie mogła doposażyć się w najpotrzebniejszy sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

Wsparcia udzielili:
Chochołowy Dwór
Transport Krajowy i Międzynarodowy - Spedycja Jan Pogan
Elitasc Geodezja - Nieruchomości
FHU "Domino" Zaporowski Dominik
Pomoc Drogowa Marcin Poznański
Transport Ciężarowy Gzyl
Delikatesy Malina
Firma Madeo
FUH Nowak
Zakład Pogrzebowy Jochymek
Firma Miodek
FTP Śladowski
Usługi Remontowo-Budowlane Kołodziej
Fumiko - Materiały budowlane
Galeria Kwiatów Storczyk
Centrum Techniczno-Rolnicze Gąska
Pizzeria Matrix

145latkmpspkrakow