foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
biuro@ospjerzmanowice.pl
998 lub 112

Ślub druhny

Jednym z ważniejszych momentów w życiu każdego człowieka jest zawarcie związku małżeńskiego. Dlatego też ślub strażaka powinien mieć uroczystą strażacką oprawę. Tak też się stało w sobotę 4 października 2014 roku. Tego właśnie dnia sakramentalne "tak" w kościele parafialnym pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Jerzmanowicach wypowiedzieli Mariusz Ferdek i Ewelina Karcz - druhna OSP Jerzmanowice.

Strażacy z Jerzmanowic zadbali by droga Pary Młodej do kościoła była niezapomniana. Przygotowana została tradycyjna "brama weselna", a zaplanowane zadanie "Młodzi" wykonali bezbłędnie! Po zakończeniu ceremonii Para Młoda przeszła pod strażackim szpalerem składającym się z druhów OSP Jerzmanowice, na końcu złożono życzenia i wręczono upominek od wszystkich Druhów z OSP. Młodzi w towarzystwie wozów strażackich SLOp Opel Vectra i GBARt 2/20 Renault przejechali na salę weselną gdzie bawili się do białego rana. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz serdecznie dziękujemy za zaproszenie na przyjęcie weselne.

145latkmpspkrakow