foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
biuro@ospjerzmanowice.pl
998 lub 112

EDURA 2014

Ognista wystawa w Targach Kielce! Tak zapowiadano tegoroczną EDURĘ 2014 pod znakiem nowoczesnego sprzętu i niecodziennych emocji. Podczas X Międzynarodowej Wystawy Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA, która odbyła się od 12 do 14 czerwca 2014 roku swoją ofertę zaprezentowało ponad 170 wystawców z 13 krajów takich jak Włochy, Niemcy, Szwecja, Irlandia, USA, Hiszpania, Turcja, Belgia, Finlandia, Wielka Brytania, Francja, a nawet Chiny. Ich ekspozycję obejrzało niemal 6000 zwiedzających. Organizatorami tej wyjątkowej wystawy są Targi Kielce oraz Fundacja Edukacja i Technika ratownictwa EDURA. Niesamowity sprzęt i ratownicy w akcji - tak podsumowali wydarzenie druhowie z Jerzmanowic, którzy wybrali się na tegoroczną wystawę.

EDURA to jedyna tego rodzaju specjalistyczna wystawa w Polsce – podczas której nie tylko prezentowane są urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów, ale w trakcie której można również uczestniczyć w konferencjach poruszających najważniejszą dla branży tematykę. Doskonałym dopełnieniem targów są przygotowane z niezwykłą starannością i zaangażowaniem wystawców - pokazy dynamiczne. Podczas tegorocznej wystawy Zastępy Państwowej Straży Pożarnej przygotowały pokaz dynamiczny sprawności i usprzętowienia, którego tematem był wypadek z udziałem samochodu dostawczego oraz samochodu służącego do przewozu osób. Publiczność mogła na żywo zobaczyć akcję ratowniczą płonących pojazdów. W pokazie dynamicznym udział wzięło 23 ratowników oraz 5 nowoczesnych wozów strażackich.

145latkmpspkrakow