foto1
Gdy obowiązek wezwie mnie, tam wszędzie gdzie się pali ...
foto1
Ty mi o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
foto1
Pozwól, niech dziecko póki czas, z płomieni cało wyniosę...
foto1
Przerażonego starca daj, ustrzec przed strasznym losem.
foto1
Rycerze Floriana - to my!
biuro@ospjerzmanowice.pl
998/112 lub 123895513

Poświęcenie nowego samochodu w OSP Sułoszowa III

Na zaproszenie otrzymane od druhów z OSP Sułoszowa III, delegacja z Naszej Jednostki wzięła udział w uroczystym poświęceniu i przekazaniu nowego samochodu średniego GBA 2,5/26 MB Atego. Uroczystość odbyła się 1 czerwca 2014 roku na placu przed kaplicą w Sułoszowa III. Wydarzeniu towarzyszyła polowa msza święta, wręczone zostały również odznaczenia dla zasłużonych druhów z OSP Sułoszowa III, oraz zaprezentowano nowy samochód. Gratulujemy i życzymy by "Staś" nigdy  nie zawiódł kolegów z OSP Sułoszowa III.

145latkmpspkrakow

 

 
 

Login Form