foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
foto1
-
biuro@ospjerzmanowice.pl
998 lub 112

III miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych 2014

Nasza Jednostka zajęła III miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych, które odbyły się na boisku sportowym w Łazach 11 maja 2014 roku. Drużyna w składzie: Dawid Kozera, Jerzy Szumera, Konrad Gzyl, Bartek Żurowski, Konrad Kozyra, Damian Pogan, Piotr Pogad, Arkadiusz Śladowski i Mariusz Muzyk rywalizowała z pozostałymi 7 jednostkami OSP z terenu Gminy. 

Po pierwszej konkurencji - sztafeta, drużyna uplasowała się na IV miejscu z czasem 65,85 s. Druga konkurencja - bojówka wykonana została również bezbłędnie w czasie 53,62 (III czas konkurencji). Łączny czas obu konkurencji 119,47 dał miejsce na podmium. Dyplom, pamiątkowy puchar i nagrodę pieniężną wręczył Prezes ZG ZOSP RP Gminy.

Pełna relacja i wyniki na stronie www.jerzmanowice-przeginia.pl

 

145latkmpspkrakow