foto1
Gdy trzeba - czuwamy po nocach, czy łuna na niebie nie wschodzi...
foto1
Śpieszymy z pomocą - bo nie ma co zwlekać...
foto1
Opatrzność nam sprzyja, więc raźniej nieść pomoc...
foto1
Umiemy żyć jasno, ożywiać marzenia i spełniać swe sny...
foto1
Rycerze Floriana - to my!
osp.jerzmanowice@gmail.com
998/112 lub 123895513

Przedszkolaki w remizie strażackiej

Grupa przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola w Jerzmanowicach odwiedziła w środę 30 kwietnia Naszą remizę. Przedszkolaki w wieku od 2,5 do 5 lat przybyły pod opieką swych wychowawczyń prowadzone przez dzielnego przedszkolaka w kamizelce odblaskowej. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały wyposażenie remizy i znajdujący się tam sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście samochody bojowe, które wszyscy chętni mogli zobaczyć również od środka. Dzięki uprzejmości druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jerzmanowicach grupa przedszkolaków spędziła środowe przedpołudnie wyjątkowo atrakcyjnie, a także bardzo pożytecznie. Podczas zwiedzania dzieci zadawały liczne pytania dotyczące działalności ochotników, a strażacy opowiadali o gaszeniu pożarów i akcjach ratowniczych w jakich bierze udział jednostka OSP Jerzmanowice.

 

 

 
 

Login Form